X

Süresi Dolan Kampanyalar

x
 • Kampanya tarihleri 14 Ağustos 2019 tarihine kadar Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart, Özel Bankacılık kredi kartı ile yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyada dernek ve vakıflara yapılacak 100 TL – 5 bin TL arasındaki bağış işlemleri vade farksız 3 taksite bölünecektir. Kampanyadan asıl ve ek kartlar faydalanabilir.
 • Yurtdışı işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya aşağıda MCC kodları tanımlanmış POS’ lardan yapılacak bağış işlemlerinde geçerli olacaktır.
 • MCC 8398: Hayır Kurumları ve Sosyal Hizmetler Kurumları
 • MCC 8641: Sosyal dernekler, şehir ve kardeşlik dernekleri
 • MCC 8661: Dini Kurumlar
 • MCC 8699: Üyelik kurumları
 • MCC 9399: Kamu Hizmetleri
 • Kredi kartı ve kampanyalar ile ilgili sorulara ulaşmak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Kuveyt Türk kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya Dahil Olma Süreci:

 • Kampanyaya katılmak için işlem yapmadan önce ONAY KRBN3 yazıp 2848’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Sms gönderilmeden yapılan işlemler sonradan taskitlendirilmeyecektir.
 • Yeni kart almış olan müşterilerimiz, kart onay tarihinden bir gün sonra kampanyaya sms ile kaydolabilir.
 • Kampanya ilk 5 işlemde geçerlidir.
x
 • Kampanya 11 Temmuz 2019 – 19 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 50 TL – 3,000 TL arasındaki yurt içi, MCC kodu havayolları ve seyahat acentaları olarak kayıtlı işyerlerinde yapılan ilk 5 ulaşım harcamalarına vade farksız 3 taksit uygulanacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için işlem yapılmadan önce ONAY ULASM yazıp 2848’e sms gönderilmesi gerekmektedir.
 • Sms gönderilmeden yapılan işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.
 • Sms gönderilmeden yapılan işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.
 • MCC kodu havayolları ve seyahat acentaları dışında tanımlanmış iş yerleri kampanya kapsamında değildir.
 • Kredi kartı ve kampanyalar ile ilgili sorulara ulaşmak için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Katılım yapılmadan önce yapılmış işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.

 • *Akaryakıt harcamaları kampanya kapsamında değildir
x İndirim kampanyası koşulları:
-Kampanya sadece 60 TL ve üzeri ürünlerde Lezzetlihediye.com'da %30, Lezzetlicicek.com’da %20 indirim sağlar.
-Kampanya Kuveyt Türk bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
-Kampanyadan faydalanabilmek için indirim kodu alanına LH3KV4 kodu girilmelidir.
-Bu kampanya diğer Lezzetlihediye.com ve Lezzetlicicek.com kampanyaları ve "Haftanın İndirimli Ürünleri" uygulaması ile birleştirilemez.
-Her alışverişte sadece 1 (bir) indirim kodu kullanılabilir.
-Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
-Özel günlerde saat kısıtlaması veya ürün kısıtlaması yapma hakkı Lezzetlihediye.com’a aittir.
x  Kampanya 28.02.2018 tarihine kadar geçerlidir.
-Kiralama araç sınıfı üzerinden yapılmaktadır, marka ve model araçların müsaitlik durumuna göre değişkenlik gösterebilir.
-Rezervasyon taleplerinizi en geç 48 saat öncesinden tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.
-Araç alım esnasında kredi kartı ve ehliyet ibrazı yapılması gerekmektedir.
-Araç segmenti doğrultusunda müşteri kredi kartından provizyon alınmaktadır.
-Provizyon alımı Trafik cezaları, hgs kullanımı gibi bedeller için kullanılacaktır.
-Araç kiralama 0216 524 33 89 numaralı Kuveyt Türk Asistans Destek Hattı’ndan yapılabilecektir.
-Lüks segment (VIP) araç talepleri istek durumuna göre değerlendirilecektir.
-Kampanyadan Sağlam Kart, Sale Plus, Elite Kart, Seyyah Kart ile faydalanılabilir.
-Kampanyada belirtilen fiyatlar günlük kiralama fiyatlarıdır.
x * SGK güvencesini kullanmayan/olmayan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastanenin cari fiyatları üzerinden %20 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır. (Medical Park Tokat, Medical Park Gebze Hastaneleri ve İstinye Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi hariçtir.)
 * SGK güvencesini kullanan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %20 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır. (Medical Park Tokat, Medical Park Gebze, Medical Park İzmir Hastaneleri ve İstinye Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi hariçtir.)
 * MEDICAL PARK TOKAT HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanmayan / olmayan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastanenin cari fiyatları üzerinden ayaktan tedavi hizmetlerinde %15, yatarak tedavi hizmetlerinde ise %10 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.
 * MEDICAL PARK TOKAT HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden ayaktan tedavi hizmetlerinde %15, yatarak tedavi hizmetlerinde ise %10 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere ) indirim yapılır.
 * MEDICAL PARK İZMİR HASTANESİ’nde SGK güvencesini kullanan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %10 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır. * MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ ve İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ’nde SGK güvencesini kullanmayan/olmayan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastanenin cari fiyatları üzerinden %15 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi /sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler, özel sigorta ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.
 * MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ ve İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ’nde SGK güvencesini kullanan KUVEYT TÜRK BİREYSEL KREDİ KARTI VE DEBİT(BANKA) KART sahiplerine; hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden %15 (doğum paketleri, ilaç, yatak ücreti, tıbbi/sarf malzeme bedelleri, akademik ünvana sahip hekimler ve sigorta katılım payı hariç olmak üzere) indirim yapılır.
x
-Kampanya süresince tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tutardaki ilk 4 market ve gıda alışverişinin her birinde 5 TL indirim yapılacaktır.

-Kampanya Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart, ve Özel Bankacılık Kredi Kartı ile yapılacak işlemlerde geçerlidir.

-Bir müşteri tüm kartlarıyla toplamda en fazla 20 TL indirim kazanabilir.

-Farklı ürün kategorilerinde ürün satışı yapan sanal mağazalar, toptancı niteliğindeki iş yerleri, restoranlar MCC kodu market ve gıda sektörü dışında tanımlanmış olan iş yerleri kampanya kapsamında değildir. 

x

- Kampanya Sağlam Kart, Özel Bankacılık Kredi Kartı, Sale Plus, Seyyah Kart ile 0216 524 33 89 numaralı Kuveyt Türk Asistans Hizmet hattından yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.
 
- Hizmetten faydalanabilmek için yurt içi ya da yurt dışı uçak biletlerinin Kuveyt Türk Asistans Hizmet hattı üzerinden alınması gerekmektedir. 

- Tüm uçuşlarda geçerli olan uçak bileti tutarının üzerine eklenen servis bedeli tutarları, seçilen havayoluna, parkura (uçuş güzergâhı) ve bilet sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. 

- Rezervasyon ve biletlemeler, Kuveyt Türk Hizmet Hattı tarafından belirlenen mesai saatleri içinde yapılmalıdır. Alınan uçak bileti, iptal edilse ya da iade olsa dahi, Kuveyt Türk müşterisi hizmetten yararlanmış kabul edilir ve Servis Bedeli iadesi olmamaktadır. 

- Bu hizmet, uçak bileti alımları sırasında ‘’Uçak Bileti’’ ücreti üzerine havayolu şirketlerinin acentalara belirlemiş olduğu ekstra Servis Hizmet Bedeli üzerinden %50 indirim yapılmasını kapsamaktadır.
 
- Uçak bileti ücreti, vergiler, iptal ve değişiklik ücretleri kampanya kapsamında değildir. Kampanya 31/05/2017 tarihine kadar yapılacak seyahatlerde geçerlidir.