X
x  Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. 
-Kiralama araç sınıfı üzerinden yapılmaktadır, marka ve model araçların müsaitlik durumuna göre değişkenlik gösterebilir
-Rezervasyon taleplerinizi en geç 48 saat öncesinden tarafımıza iletmeniz gerekmektedir
-Araç alım esnasında kredi kartı ve ehliyet ibrazı yapılması gerekmektedir 
-Araç segmenti doğrultusunda müşteri kredi kartından provizyon alınmaktadır
-Provizyon alımı Trafik cezaları, hgs kullanımı gibi bedeller için kullanılacaktır
-Araç kiralama 0216 524 33 89 numaralı Kuveyt Türk Asistans Destek Hattı’ndan yapılabilecektir. 
-Diğer lüks segment (VIP) araç talepleri istek durumuna göre değerlendirilecektir 
-VIP-Mercedes C180 yukarıda belirtilen şartlarda, yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde sağlanabilmektedir
-Kampanyadan Sağlam Kart, Sale Plus, Elite Kart, Seyyah Kart ile faydalanılabilir
-Kampanyada belirtilen fiyatlar günlük kiralama fiyatlarıdır
x

- Kampanya Sağlam Kart, Özel Bankacılık Kredi Kartı, Sale Plus, Seyyah Kart ile 0216 524 33 89 numaralı Kuveyt Türk Asistans Hizmet hattından yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir.
 
- Hizmetten faydalanabilmek için yurt içi ya da yurt dışı uçak biletlerinin Kuveyt Türk Asistans Hizmet hattı üzerinden alınması gerekmektedir. 

- Tüm uçuşlarda geçerli olan uçak bileti tutarının üzerine eklenen servis bedeli tutarları, seçilen havayoluna, parkura (uçuş güzergâhı) ve bilet sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. 

- Rezervasyon ve biletlemeler, Kuveyt Türk Hizmet Hattı tarafından belirlenen mesai saatleri içinde yapılmalıdır. Alınan uçak bileti, iptal edilse ya da iade olsa dahi, Kuveyt Türk müşterisi hizmetten yararlanmış kabul edilir ve Servis Bedeli iadesi olmamaktadır. 

- Bu hizmet, uçak bileti alımları sırasında ‘’Uçak Bileti’’ ücreti üzerine havayolu şirketlerinin acentalara belirlemiş olduğu ekstra Servis Hizmet Bedeli üzerinden %50 indirim yapılmasını kapsamaktadır.
 
- Uçak bileti ücreti, vergiler, iptal ve değişiklik ücretleri kampanya kapsamında değildir. Kampanya 31/05/2017 tarihine kadar yapılacak seyahatlerde geçerlidir.